Ministerstwo Infrastruktury gratuluje

Inauguracja 2018/19

Na Uroczystości Inauguracji Roku Akademickiego 2018/2019 na Wydziale Transportu w szanownym gronie zaproszonych gości nie mogło zabraknąć również Władz Ministerstwa Infrastruktury.

Mimo braku możliwości obecności Pana Andrzeja Bittela - Podsekretarza Stanu Ministerstwa Infrastruktury skierował on na ręce Pani Dziekan serdeczne gratulacje dla kadry naukowej, a także wyrazy szacunku i uznania za trud wkładany w rozwój wiedzy i kształtowanie postaw kolejnego pokolenia. W liście gratulacyjnym nie zabrakło również życzeń dla Studentów, zwłaszcza tych, którzy dopiero dołączą do społeczności akademickiej. Aby wybór kierunku kształcenia zaowocował rozwojem wiedzy, umiejętności i zainteresowań, co na przestrzeni lat pozytywnie wpłynie na rynek pracy oraz naszą gospodarkę.