Nowej Współpracy ciąg dalszy...

W dniu 13 maja 2019 r. odbyła się uroczystość podpisania umowy o współpracy pomiędzy Wydziałem Transportu Politechniki Warszawskiej a Wydziałem Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej. Wydział Transportu reprezentowała Pani Dziekan Prof dr hab. inż. Marianna Jacyna, natomiast ze strony Wydziału Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej wystąpił Pan Dziekan prof. dr hab. inż. Andrzej Dobrowolski.

Porozumienie dotyczy współpracy naukowo-dydaktycznej, wzajemnego pozyskiwania i realizacji projektów badawczych oraz wymiany kadry naukowo-dydaktycznej. Współpraca będzie realizowana w zakresie: prowadzenia zajęć dydaktycznych w specjalizowanych laboratoriach Wydziału Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej i Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej, wspólnej organizacji seminariów naukowych dla pracowników naukowo-dydaktycznych, doktorantów i studentów, wspólnego udziału w konferencjach naukowo-technicznych, prezentacji osiągnięć i wymiany doświadczeń kół naukowych studentów.