Podziękowania firmy BBA Transport System

W kwietniu i maju będą odbywać się na Wydziale spotkania w ramach Akademii Spedytora, której organizatorem jest firma BBA Transport System. Otrzymaliśmy podziękowania za możliwość przeprowadzenia Akademii na Wydziale Transportu.

Szanowna Pani Dziekan,

W imieniu firmy BBA Transport System składam na Pani ręce serdeczne podziękowania za możliwość zorganizowania na Wydziale Transportu cyklu szkoleń dla studentów pod tytułem „Akademia Spedytora”.

Dziękuję również za przeznaczenie pod nasz projekt głównej auli Wydziału Transportu. Bardzo się cieszę, że w tak dobrych warunkach mamy możliwość prowadzenia szkoleń dla studentów.

Jednocześnie chciałem też podziękować za pomoc, serdeczność i wsparcie pracowników Uczelni w organizacji wydarzenia.

Średnia frekwencja na dotychczasowych spotkaniach wynosiła blisko 100 osób. Z naszych informacji zainteresowanie cały czas rośnie i wierzę, że liczba uczestników będzie cyklicznie wzrastać.

Ideą i myślą przewodnią „Akademii Spedytora” jest przekazanie wartości w postaci praktycznej wiedzy i narzędzi pracy osobom wiążącym swoją karierę zawodową z szeroko rozumianą branżą TSL (Transport, Spedycja, Logistyka).

Akademia Spedytora jest to cykl szkoleń prezentujący pracę na stanowisku spedytora w gałęziach transportu drogowego, morskiego, lotniczego, kolejowego oraz Project Cargo. Jest to jednocześnie prezentacja dobrych praktyk i sposobu działania, które można wykorzystać w pracy na wszystkich stanowiskach związanych z logistyką.

Więcej informacji:
http://AkademiaSpedytora.pl/
https://bbats.pl/ 

Harmonogram spotkań: 

  • 17-04-2018 r. - Transport Drogowy 
  • 24-04-2018 r. - Project Cargo 
  • 08-05-2018 r. - Transport Morski 
  • 15-05-2018 r. - Transport Farmaceutyków 
  • 22-05-2018 r. - Transport Kolejowy 
  • 29-05-2018 r. - Transport lotniczy 
  • 05-06-2018 r. - Sytuacje i zdarzenia kryzysowe 

 

Z wyrazami szacunku,

Mariusz Żakiewicz
BBA Transport System
Dyrektor Działu Transportu i Spedycji