Seminarium naukowe - prezentacja dorobku naukowego

Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport w PW zawiadamiają, że w dniu 24.05.2022 r. o godz. 15:00 odbędzie się seminarium naukowe poświęcone prezentacji dorobku naukowego:

1. Pana dr inż. Tomasza Piotrowskiego (Wydział Inżynierii Lądowej PW) będącego podstawą do ubiegania się o nadanie stopnia naukowego doktora habilitowanego nt.: „Betonowe osłony przed neutronowym promieniowaniem jonizującym”,

2. Pana dr Piotra Uchrońskiego (Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej) będącego podstawą do ubiegania się o nadanie stopnia naukowego doktora habilitowanego nt.: „Modelowanie procesów oceny bezpieczeństwa i przepustowości na lotniskach cywilnych”.

Seminarium naukowe zostanie przeprowadzone w formie zdalnej z wykorzystaniem aplikacji MS Teams. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o zgłoszenie uczestnictwa do dnia 23.05.2022 r., do godz. 14:00, wysyłając informację na adres e-mail: ilt.rnd@pw.edu.pl. Przed rozpoczęciem seminarium do osób zainteresowanych zostanie przesłany link z odnośnikiem do spotkania w platformie MS Teams.

Zaproszenie (pdf, 390,96 kB)