Budżet Partycypacyjny PW

Uczelniany budżet partycypacyjny to nowa forma konsultacji ze studentami i pracownikami PW, w ramach której cała społeczność akademicka zgłasza swoje pomysły na zmiany i ulepszenia dotyczące Politechniki i terenów do niej przynależących. To również studenci i pracownicy PW zadecydują poprzez głosowanie o tym, które ze zgłoszonych projektów zostaną zrealizowane.

O sile uczelni najlepiej świadczy to, jak aktywna jest jej społeczność. Renomę Politechniki Warszawskiej od lat budują wszyscy pracownicy i studenci, których osiągnięcia i pomysły są nie do przecenienia. Z tym większą radością informujemy o inicjatywie, która wykorzysta potencjał naszego środowiska – Budżecie Partycypacyjnym Politechniki Warszawskiej. Jest on nową formą konsultacji dającą możliwość zgłaszania projektów zmian i udoskonaleń dotyczących Uczelni. Jego uczestnicy sami będą mogli zgłosić a potem wybrać te projekty, które uznają za najbardziej wartościowe w kontekście dobra wspólnego. Mam nadzieję, że uczestnictwo w wydarzeniu da wszystkim pracownikom i studentom poczucie realnego wpływu na funkcjonowanie Politechniki Warszawskiej.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie: www.pw.edu.pl/budzetpartycypacyjny.