Gala Rankingu "Perspektywy 2023" - Wydział Transportu PW po raz kolejny na podium!

Poznaliśmy wyniki nowego Rankingu Perspektywy 2023. Nasz Wydział zajął pierwsze miejsce jako jednostka kształcąca na kierunku "Transport", utrzymując tym samym swoją wieloletnią pozycję w pierwszym miejscu na podium. Ranking Kierunków Studiów, w zależności od specyfiki danego kierunku, składa się z 12 lub 13 wskaźników pogrupowanych w sześć kryteriów: Prestiż, Absolwenci na rynku pracy, Potencjał akademicki, Potencjał dydaktyczny, Potencjał naukowy, Umiędzynarodowienie. W tym roku zestawienie obejmuje 74 główne kierunki lub grupy kierunków studiów. Politechnika Warszawska zajęła trzecie miejsce w zestawieniu najlepszych uczelni akademickich w Polsce.

Laureaci "Perspektywy 2023"

Pani prof. dr hab. inż. Marianna Jacyna - Dziekan Wydziału Transportu wraz z Panią dr hab. inż. Ewą Kardas-Cinal, prof uczelni - Prodziekan ds. Kształcenia Wydziału Transportu

Pełne wyniki są dostępne na stronie 2023.ranking.perspektywy.pl.

• Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast) disabled.

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.