Wydział Transportu PW współorganizatorem Konferecji "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie".

Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej, Fundacja Episkopatu Polski Opoka oraz Instytut Dialogu Kultury Religii UKSW mają zaszczyt zaprosić na Konferencję pn. "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie".

Fundacja "Opoka" realizuje projekt "Bezpieczeństwo", który ma charakter prewencyjny, związany z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Przy wykorzystaniu merytorycznego doświadczenia Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej podczas Konferencji zostaną poruszone zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa, a także nowych wyzwań stojących przed ludzkością w związku z rozwijającym się rynkiem mobilności, zwłaszcza pojazdów autonomicznych.
Mamy nadzieję, że nasza Konferencja przyczyni się do głębokiego, a zarazem nowatorskiego spojrzenia na zagadnienie pojazdów autonomicznych pod kątem bezpieczeństwa.

Miejsce: Wydział Teologiczny UKSW, ul. Dewajtis 5, Warszawa. (sala 223 )

Termin: 30.10.2018r o godz. 13.15

Wstęp wolny!