14. Forum Młodej Logistyki

Studenckie Koło Logistyki Stosowanej działające na Politechnice Warszawskiej zaprasza do udziału w 14. Forum Młodej Logistyki i Targach Pracy Transportu i Logistyki, które odbędzie się 5 i 6 marca 2015 roku w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

14. Forum Młodej Logistyki

Największa studencka konferencja logistyczna, w ramach której przewidziano m.in. wystąpienia kół naukowych z całej Polski, warsztaty i prezentacje firm.

FML dało się poznać jako wydarzenie gromadzące studentów z całej Polski oraz przedstawicieli branży TSL i nie tylko. To czas, w którym studenci mogą wziąć udział w rywalizacji i powalczyć o tytuł Najlepszego Studenta Logistyki. Ich wiedza i umiejętności zostaną ocenione przez Kapitułę Ekspertów, która również i w tym roku będzie składać się z wybitnych postaci branży TSL.

Więcej informacji o Forum na www.facebook.com

Targi Pracy Transportu i Logistyki

Targi Pracy Transportu i Logistyki, które są nową odsłoną Logistycznych Targów Pracy odbędą się 5 marca 2015 roku w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Targi towarzyszą Forum Młodej Logistyki od 5 lat. To właśnie ze względu na stale rosnące zainteresowanie zarówno ze strony firm, jak i studentów oraz absolwentów, organizatorzy zdecydowali się w tym roku na rozbudowanie formuły Targów. Nie ograniczając się już jedynie do branży logistycznej, nawiązali kontakt z czołowymi firmami z szeroko pojmowanej branży TSL.

„Organizowane przez nas Targi Pracy Transportu i Logistyki przynoszą korzyści zarówno firmom, jak i odwiedzającym je studentom oraz absolwentom. Dla pracodawców jest to niepowtarzalna okazja, aby wyszli naprzeciw, wkraczającym na rynek pracy, młodym ludziom i nawiązali kontakty ze swoimi potencjalnymi pracownikami. Jest to także świetna forma promocji firmy oraz zaprezentowania jej szerszemu gronu. Targi Pracy odwiedza bowiem około 2 tys. studentów i absolwentów” – mówi Anna Plaskota, koordynatorka tegorocznego Forum i Targów.

Więcej informacji o Targach na www.facebook.com