Rekrutacja do szkół letnich w ramach programu SPINAKER otwarta!

Wydział Transportu wraz z Wydziałem Mechanicznym Technologicznym zapraszają do udziału w szkole letniej programu SPINAKER organizowanego przez NAWA. Planowany termin realizacji szkoły to 5-18 września 2022 r. (2 tygodnie). Przewidziany limit uczestników to 15 osób. Szkoła obejmuje łącznie 60h zajęć dydaktycznych o charakterze wykładów, warsztatów oraz laboratoriów. Szkoły letnie dotyczyć będą procesów w łańcuchach dostaw. Uwaga zostanie skupiona na ich projektowaniu, modelowaniu oraz optymalizacji.

Podczas zajęć wykorzystane zostaną nowoczesne narzędzia komputerowe. Nacisk zostanie położony na przekazanie wiedzy praktycznej, która zwiększy kompetencje studentów i będzie mogła być przez nich wykorzystana w dalszej edukacji lub przyszłej pracy zawodowej.

Szkoły letnie dedykowane dla studentów zagranicznych. Zarówno tych, którzy zdecydują się na przyjazd do Warszawy w ramach programu Spinaker jak i uczących się w Polsce na co dzień.

Więcej informacji na temat naboru dostępnych jest na stronie.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z warunkami uczestnictwa, ogólnymi założeniami programu oraz rejestracji online. Informacja na temat szkoły letniej Wydziału Transportu i Wydziału Mechanicznego Technologicznego może być znaleziona pod adresem.