Pozytywna opinia Rady Wydziału Transportu PW w zakresie projektu organizacyjnego studiów

W dniu 25 maja 2017 roku Rada Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej pozytywnie zaopiniowała wniosek dr. hab. Mariusza Wasiaka, prof. PW złożony na ręce Pani Dziekan Wydziału Transportu, Profesor Marianny Jacyny o utworzenie studiów podyplomowych Zarządzanie Flotą Samochodową i Mobilnością. Jednocześnie pozytywnie zaopiniowała projekt organizacyjny tych studiów oraz dr. hab. inż. Mariusza Wasiaka, prof. PW. jako kierownika tych studiów.

Tym samy sukcesem zakończył się intensywny, ponad półroczny etap prac nad utworzeniem studiów. Po wielogodzinnych naradach wspólnie z Polskim Związkiem Leasingu i Wynajmu Pojazdów opracowany został program kształcenia na nowych studiach. Pogram ten zakłada realizację starannie dobranych treści kształcenia niezbędnych dla efektywnego zarządzania flotami pojazdów osobowych przez praktyków z branży oraz przez pracowników naukowych Politechniki Warszawskiej.