W dniach 30 sierpnia - 2 września 2015 roku odbyła się VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna Systemy Logistyczne Teoria i Praktyka. Wydarzenie objęte było pod patronatem JM Rektora Politechniki Warszawskiej oraz Komitetu Transportu PAN w ramach obchodów 100-lecia odnowienia tradycji Politechniki Warszawskiej.

Dyplom Politechniki Warszawskiej najbardziej ceniony na rynku pracy

Od lat Politechnika Warszawska zajmuje miejsce lidera w kategorii „Prestiż wśród pracodawców” Rankingu Szkół Wyższych Wydawnictwa Perspektywy.

PW najlepszą uczelnią techniczną w Polsce

9 czerwca 2015 roku ukazał się najnowszy Ranking Szkół Wyższych Wydawnictwa Perspektywy. Politechnika Warszawska ex aequo z Politechniką Wrocławską zajęła pierwsze miejsce wśród wszystkich polskich uczelni technicznych. Nasza Uczelnia jest liderem nauczania na sześciu kierunkach technicznych, a także także jest najlepszą uczelnią wg pracodawców.

Silna pozycja Absolwentów PW w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń

Inżynierowie osiągający najwyższe zarobki to osoby, które tytuł magistra inżyniera uzyskały na Politechnice Warszawskiej.

Piknik dla pracowników Politechniki Warszawskiej i ich rodzin

W dniu 23 maja 2015 roku, w Centrum Rekreacyjno-Konferencyjnym Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim (ul. Spacerowa 35, 05-127 Białobrzegi, gmina Nieporęt), odbędzie się Piknik dla pracowników Politechniki Warszawskiej i ich rodzin.

Wydział Transportu na Pikniku Edukacyjnym

Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej brał udział w Pikniku Edukacyjnym „Od mikro do makro”, który odbył się w dniach 15-16 maja 2015 roku.

Dodatkowe badania profilaktyczne dla pracowników PW w roku 2015

Rektorska Komisja ds. Akademickiej Służby Zdrowia informuje, że istnieje jeszcze możliwość wykonania do końca maja br. ponadstandardowych badań profilaktycznych.

Odsłonięcie tablicy pamiątkowej

13 maja 2015 roku o godzinie 13:00 przy wejściu głównym do Gmachu Nowej Kreślarni Wydziału Transportu PW odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęconej twórcom samolotów RWD.

#MójWydziałPW: Wydział Transportu

Na oficjalnym blogu Politechniki Warszawskiej opublikowano artykuł inaugurujący cykl #MójWydziałPW. Inicjatywa powstała w związku z tegorocznymi obchodami 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej.

Spotkanie z Prezydentem RP

W środę 22 kwietnia, w siedzibie Google w Warszawie odbyła się debata Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego z przedstawicielami środowiska polskich startupów, instytucji otoczenia biznesu oraz nauki. Politechnikę Warszawską reprezentowała dr Agnieszka Skala z Wydziału Transportu PW - specjalistka w zakresie edukacji przedsiębiorczości i członek Rady Programowej Fundacji Startup Poland.