TuSzama - jedzenie z dostawą na przerwę.

Dzięki nawiązaniu współpracy między WRS Transport PW, a innowacyjną firmą TuSzama - jedzenie z dostawą na długą przerwę stajemy się pierwszym Wydziałem na Politechnice, na który mogą Państwo zamówić dowolne danie z codziennego menu i odebrać je w godzinach 11:45-12:15 z klubu studenckiego.

Uruchomiono nabór Kandydatów na trzecią edycję studiów podyplomowych Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością.

Studia te są unikalną na Polskim rynku ofertą zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych dla podejmowania trafnych decyzji w zarządzaniu pojazdami służbowymi oraz mobilnością pracowników.

Dziś mija ostateczny termin składania zamówień na zakup Bluz Wydziałowych

W dniu dzisiejszym po raz ostatni dostępna jest możliwość zakupu Bluz Wydziału Transportu. Zapraszamy do składania zamówień!

Link do zapisów: http://link.sspw.pl/bluzy-18-19

Gala Złotej Kredy 2018

Już po raz dziesiąty, w ramach obchodów Święta Politechniki Warszawskiej, studenci wyróżnili najlepszych ich zdaniem wykładowców i prowadzących ćwiczenia, laboratoria, projekty lub seminaria. Laureatów Złotej Kredy poznaliśmy podczas uroczystej gali w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej – 17 listopada 2018 roku.

Transport ma warstwy - BLUZY '18/19

Aura za oknem nie rozpieszcza, dlatego Wydział Transportu ma do dyspozycji coś, co ogrzeje każdego w te jesienne wieczory.

XLVII konferencja Zimowa Szkoła Niezawodności 2019 - „NIEZAWODNOŚĆ SYSTEMÓW TECHNICZNYCH”.

W dniach 6 - 12 stycznia 2019 r. odbędzie się w Szczyrku XLVII konferencja Zimowa Szkoła Niezawodności 2019 pod tytułem „NIEZAWODNOŚĆ SYSTEMÓW TECHNICZNYCH”.

Uroczyste wręczenie dyplomów Absolwentom Wydziału Transportu

Dnia 30.11.2018 r. na Wydziale Transportu odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Absolwentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia. W roku akademickim 2017/2018 mury Naszego Wydziału opuściło 322 Absolwentów kierunku Transport, w tym 217 inżynierów i 105 magistrów inżynierów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Plan wizyty Zespołu Oceniającego Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych KAUT

W dniach 05-06 grudnia 2018 r. na Wydziale Transportu będzie miała miejsce wizytacja Zespołu Oceniającego Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych KAUT. Przedstawiamy szczegółowy plan wizytacji.

Budżet Partycypacyjny PW

Uczelniany budżet partycypacyjny to nowa forma konsultacji ze studentami i pracownikami PW, w ramach której cała społeczność akademicka zgłasza swoje pomysły na zmiany i ulepszenia dotyczące Politechniki i terenów do niej przynależących. To również studenci i pracownicy PW zadecydują poprzez głosowanie o tym, które ze zgłoszonych projektów zostaną zrealizowane.

Redakcja magazynu Fleet przyznała nagrody Fleet Leader 2018

Podczas dziesiątej edycji ogólnopolskich targów motoryzacyjno-biznesowych FLEET MARKET 2018, które odbyły się 21 listopada br. w Warszawie, przedstawiciele redakcji magazynu Fleet wręczyli 12 statuetek FLEET LEADER 2018. Wyróżnienia te są przyznawane osobom, stowarzyszeniom lub firmom z branży motoryzacyjnej i flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na tym rynku.