Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Ruchu Drogowego

Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Ruchu Drogowego to grupa młodych, ambitnych studentek i studentów zainteresowanych zagadnieniami sterowania ruchem drogowym oraz komunikacją miejską. Głównym celem Koła jest realizacja projektów naukowych. Dodatkowo koło organizuje spotkania i warsztaty umożliwiające stały rozwój i poszerzanie wiedzy poza tematykę poruszaną w podstawie dydaktycznej. Członkowie Koła mają również możliwość uczestnictwa w wyjazdach, między innymi na konferencje branżowe oraz naukowe.

Działalność Koła

• Realizacja projektów naukowych
  • Organizacja wyjazdów na konferencje naukowe oraz branżowe
  • Pomoc oraz przestrzeń do rozwoju zainteresowań zgodnych z tematyką koła